Mezi kopci cesta klikatá...

Konec Innocence

18. července 2012 v 9:00 | Sorgh |  Muzika
Tak je to pravda. Hudební zin Innocence music skončil a to včera odpoledne. Zaběhnutý mechanismus byl odpojen a ozubená kola se zastavila. Co se stalo?


Kdo se zajímá o tvrdou hudbu, asi Innocence zaregistroval. Za těch pár let existence se dostal do podvědomí lidí svým přehledným designem a kvalitou recenzií, stejně tak díky informacím, které zde byli k mání.
Patřil jsem poslední tři roky k tvrdému jádru zinu, které pravidelně plnilo prostor svými články. Poslední roky byly ve znamení výborného kolektivu autorů, který si nerozuměl jen po hudevní stránce, ale i po té lidské. Důkazem budiž pravidelné srazy, které se aktuálně dějí dvakrát do roka.
Zde problém nebyl. Ovšem správa webu byla v rukou jeho zakladatele, který hudbu přestal brát jako prioritu a podle toho taky vypadala naše spolupráce. Po mnoha dohadech, debatách a střetech nakonec došlo k rozchodu redakce a majitele domény. Innocence skončilo, ale v popředí se blýská na nový začátek. Redakce se drží pospolu a hodláme založit nový zin, který bude pokračovat v práci. Kvalita asi bude zpočátku pokulhávat, nejsme nikdo IT odborník a zatím sháníme externistu, ovšem důležitější bude obsah, za který se mohu zaručit.
Nový zin se rodí, po jeho vyvržení z digitální dělohy se o něm určitě dozvíte.
Prozatím hodlám zveřejnit něco recenzí zde a opět trošku oživit zdejší zatuchlost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama