Mezi kopci cesta klikatá...

Inno sraz 2011

12. října 2011 v 15:52 | Sorgh |  Výpravy
Letošní krásné září myslím všechny překvapilo a drobátko prodloužilo dobu možného koupání a opalování. Na jeho samém konci nám počasí nabídlo vkusnou kulisu k plánovanému valašskému setkání části redakce metalového zinu Innocence v Hostějově. Já, pouhý uživatel a laciný póvl tak mohl po dva dny vzhlížet k ikonám hudebního novinářství, čerpat z jejich zkušeností a sbírat střípky jejich soukromých životů.

Sama obec Hostějov jest neprůjezdnou obcí nedaleko Osvětiman, JZ od Uherského Hradiště. Malebná krajinka plná zoraných políček, barvících se sadů a vůně tlejících švestek mě zcela uhranula a učinila můj příjezd na místo činu krapet snesitelnější. Rozhodl jsem se totiž dojet na kole, což by jindy byla celkem hračka, ale moje nerozježděné končetiny, povadlá zadnice a lehký protivítr učinil z cesty pravou cyklotyranu. Do Hostějova jsem dojel za šera, vyčerpán a psychicky zdeptán.
Na místě jsem již nalezl zepár známých členů, pana Jiřího D. a Sarapise, seznámil se s milým hostitelem Michalem Z. a s naší partnerkou na víkend, 50 litrovou bečkou Svijanské 13ky. Ta se možná vedle grilované krkovičky zasloužila o to, že jsem po pár minutách po příjezdu byl schopen fungovat.
Hned první večer došlo na poslech kvalitní muziky, odbornou debatu, lití piva i jiných likérů, zejména ovocných, což musím zpětně hodnotit jako promyšlený útok na unavené tělo. To, myslím to tělo, se zcela prozradilo a vyjevilo ještě dost sil na to být společenský.
Stihl jsem tak ještě příjezd pana MistyMana od Plzně a až poté jsem se zcela zrušil.
Druhý den po probuzení jsem si vypláchl ústa pivem a pokračoval s chlapama v rozdělané práci. Někdy dopoledne přicestoval kolega Victimer z Opavy a to už se začalo zvrhávat v milou polízanici. Původní plán na nějakou tůru po okolí vzal brzy za své a došlo jen k procházce do nedalekých Medlovic na Plzeň a pizzu.
Toto malé intermezzo bylo záhy zapomenuto obnovenou konzumací Svijan u Michala na dvorku. Zde už docházelo k projevům jisté opilosti, pivo bylo hutné a celodenní pijatyka se ukázala náročnou disciplínou. Jisté je, že se rychle setmělo, v hlavě se mi míchal doom s ambient corem a já se náhle v noci nalezl v posteli v bezvědomí, stejně jako noc předešlou.
Ranní brnihlav mohl být pravda horší a za to, že se nestal bolestí, děkuju. I přez nabídky kolegů jsem v sobě sebral zbytky odvahy a po jednom ranním pivečku na rozloučenou jsem se vydal na cestu zpět opět na kole.
Samozřejmě po cestě došlo k poruchám, asi dvakrát jsem zabloudil, ale po takovém víkendu si blahopřeju, že jsem se asi kolem 13 hodiny ocitnul v Bučovicích, kde právě prijížděl vlak do Brna. Tady jsem to vzdal, vážení. Ne kvůli sobě, ale rodina mě čekala, dítě plakalo a volalo táto. A já nemám to srdce ho nechat čekat...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Casey28Arnold Casey28Arnold | E-mail | Web | 7. listopadu 2011 v 12:14 | Reagovat

Every one knows that today's life is high priced, nevertheless some people need cash for various issues and not every one earns big sums cash. Thus to receive good <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/mortgage-loans">mortgage loans</a> and commercial loan would be a right way out.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama