Mezi kopci cesta klikatá...

Duben 2011

Ceny Břitva 2011

24. dubna 2011 v 17:42 | Sorgh |  Muzika
Zásadní chybou bylo zajít si před koncertem k Prokopům na ČéHáčko. Dobrej mok polaskal břich, navodil slunce v duši a žaludek tak nebyl připraven na atak starobrněnského patoku točenýho na Melodce. Možná se tak ale naštěstí druhej den nekonala žádná tyrana hlavy, pač jsem toho moc nevypil. Takže dobry. Horší to bylo s fyzickými silami.
Opět jsem šel na koncert unaven, neboť den probíhal ve znamení cyklovýletu, jenž byl korunován přetrženým řetězem nad Kanicema. Takže mě nezbývalo než se stylem kolobrnda dostat do Bílovic na vlak a rychle domů. Naštěstí je to úsek hodně z kopce. Můj stav tedy nebyl dvakrát svěží a jen jsem čekal, kdy mě únava požene na kutě...
Portál klubu mě pohltil krátce po osmé a vůbec nic mi neuteklo. Na stupínku se zvučilo, chystali se kejkle a bylo hodně času se rozkoukat po okolí se škopkem v ruce. Návštěvnost mohla být větší, ale aspoň se po klubu dalo dobře manévrovat, takže spokojenost.
Přitočil jsem se k jednomu ze zadních stolků a očekával věci příští...

Jarní cykloinspekce

6. dubna 2011 v 19:51 | Sorgh |  Výpravy
Cykloturistická sezóna úspěšně začala. Občas se na kolo dalo sednout i v zimních měsících, ale až březenec uvolnil hůlku mrazilku, aby se ta mohla vydat na zasloužené lázně za polární točnu.
Sněhu moc nebylo a tak silnice a polňačky už nabízejí příjemný komfort.
Já se začal aktivně pinožit zhruba před čtrnácti dny. Zepár projížděk s malouškem v sedačce a teď už i konečně sám…