Mezi kopci cesta klikatá...

Říjen 2009

zase na Pekárně...

30. října 2009 v 23:22 | sorgh |  Muzika
...a zkuste hádat proč? Víte prd, někdo možná tuší. Pravda je zcelá fádní, prostě zase La Patchanka. Samozřejmě je nepovažuju za vtělení bohů v rouše člověčím, ale jejich sympatickej bigbít mě nenechává chladným. Navíc tu stále hraje roli ta výborná Plzeň.
Takže přicházím po osmé večerní a zespodu se už ozývá dunění bicí kavalérie. Předskupina, která zpočátku tajuplně tají svy jméno, zahušťuje atmosféru pro konečné účtování. Hrajou fasa, pěknej rock. Škatulku nečekejte, už na to nehraju. Nic proti nim, mnohdy lehce navedou, i já na ně při recenzích dám. Ale zde se jedná prostě o rockec, nic víc, nic míň. To jsou Area 51.
La Patchanka se chová od začátku jako doma, Uhlákovy hlasovy improvizace zahřívají mikrofon a trio se dostává do provozní teploty. U mě zatím klidně šumí potůček Plzně a víčka se bohužel klíží.
Přichází povědomy melodie, známy ksichty před pódiem. Ne třeba rozebírat vystoupení, ktery je standartně a tak jak sme zvyklí na úrovni. Sice mě posadili na prdel už kdysi dřív při některym starším vystoupení, nyní sem to ustál opřen o stolek, ale rozhodně to byl příjemnej poslech.
Jedinej problém měl basák se zvukařem, kterej byl vyřešen nerudným odstavením mikrofonu z pódia. Zvukař holt neměl svůj den.
Jinak docela plno, lidu se sešlo vskutku hafo. Mezi fádním lidským davem se vyskytlo i něco pěknejch koček, většinou pohříchu zadanejch. Smůla spíš pro kamoša, já se těšil do postele.
Rád sem zašel. Než sedět doma sám u bedny...