Mezi kopci cesta klikatá...

Noha v pračce

5. března 2007 v 8:53 | sorgh |  Epik
Byla to úplně obyčejná pračka a asi by moji pozornost vůbec neupoutala, kdyby její dvířka byla z vrchu pořádně dovřena. Byl to totiž stroj s vnitřním plněním. Hned mě napadlo, že se v ní něco vzpříčilo, něco, co brání víku zapadnout na své místo.
Obešel jsem křoví z druhé strany a hledal cestičku mezi výkaly, kudy bych se k ní mohl dostat. Nebylo to normální, aby vyhozená stará pračka, která už evidentně měla svoje nejlepší léta za sebou a nyní trávila důchod ledabyle pohozená v lese kousek od silnice z Olomučan do Rudic, vzbudila můj zájem, ale něco tady nehrálo. Byla to jen zvědavost znuděného člověka, nebo snad tušení něčeho děsivého? Kdo ví.
Konečně jsem objevil v křoví stezičku, kde už asi dlouho nikdo nesral, takže jsem se opatrně prodral až k Ní. Zblízka vypadala ještě zuboženěji než se na první pohled zdálo. Otlučená, s utrhanými manipulačními kolečky a strašně špinavá. Jaké však bylo moje překvapení, když jsem poznal, že stopy na bílém laku, které jsem dosud považoval za otisky rzi, jsou šmouhami krve. Zaschlé, zahnědlé krve. To už mi srdce prudce bušilo a žaludek se začal neklidně vrtět. To asi způsobil slabý závan nasládlého a lehce pikantního odéru. Rozhodnut neprotahovat už neodvratné jsem nadzvedl horní víko. Ta noha tam byla...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama