Mezi kopci cesta klikatá...

Narozci

20. března 2007 v 22:01 | sorgh |  Všehochuť
A tak sem se se vší pompou dožil 29 let. Nijak mě to nedojímá, ale chápu, že pro blízké je třeba udělat menší merendu a trošku je zavlažit. Tož sem objednal salonek v hospodě U Prokopů na Kotlářské ulici a 17. března sme se jali chvalořečit. Mě.
Hospůdka je to útulná, mám to tam rád a zdejší škopek mi nadmíru prospívá. Spářka začínala v sedm a jak se lidi pomalu scházeli, tak se náš kumbál pěkně plnil. Nakonec nás tam v plnym počtu bylo asi kolem patnácti. Dostavila se valná většina přátel, samozřejmě kromě Peliny. Ale přijeli i Blekošovi z dálného severu, opavského městysu. Po nutných gratulacích, kdy jsem obdržel např. kapesní perořízek, tábornickej vařič či porno na DVD, jsme se začali věnovat pití, hodokvasu a debatám. Bylo veselo a pinkl, nová to tvář, si mohl nohy uchodit. Nejlepší bylo, když donesl tác plnej škopků a někdo si náhle jedno přiobjednal. Chápu jeho únavu, která se prostě musela dostavit.
Já se celej večer držel své oblíbené Sklepní desítky, která je plná kvasinek a tudíž zdraví prospěšná. K chuti sme přikusovali domácí plněny šneci z listovýho těsta a nenažranci si objednali i regulérní dlabanec. Kurva, Trauttenberg by záviděl, hajnej jakbysmet.
No ale čas utíkal jak o závod - hovado, už to táhnu na třicet! - a byla poslední objednávka. Poté se pár statečných odhodlalo k útoku na Mersey, kde se konala Depeche Mode party, takže sme hodili bokem, zahulili doutňas a zalili to ještě ňákým pivkem. Dom sme s poloviškou dorazili asi kolem třetí a sobecky bez sexu vytuhli.
A ejhle, ráno žádná kocovina, ni hlava nebolela:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Victimer Victimer | E-mail | 24. března 2007 v 22:20 | Reagovat

mě bolela, prokletý vodky...jinak hezká párty, byl jsem mile překvapen

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama