Mezi kopci cesta klikatá...

Rooti na Melodce

21. ledna 2007 v 16:31 | sorgh |  Muzika
Root, Asgard, Overhype
Melodka, 20. 11. 2006
Bylo pošmourno, ospalo a nám se v Melodce sešla pěkně vykutálená sestavička, která navozovala libé pocity rozprouděné mízi v těle. První dvě jména sama o sobě slibovala veselé prožití podzimního večera, třetí v pořadí jsou veřejní benjamíni, pro nás velká neznámá.
Kolega Victimer se ten den náhodou nacházel v Brně, ale neměl valné chuti, prý musí pít s bývalým spolužákem. No co, řekl sem si, ať konzumuje a zlanařil kamoša z jinýho kolena, Šenkyho a jeho bráchu Pepana.
A ejhle, za chvíli se ozval i Victimer, že by teda jako šel. Podmínkou bylo, že mu musím všechno zaplatit. Já, starej dobrák, na to kejv.
Na Melodku sme dorazili kolem šestý. Lupen byl za kilo, takže pohoda. Sedli sme k báru na pivko a volně diskutovali. Nikdo nebyl přerušován. V klubu bylo hezky poloprázdno, viděl sem pár účinkujících, pivko chutnalo a mě bylo dobře.
Kolem půl sedmý nastoupili Overhype. Sou to mladí kluci, pěkně jim to šlapalo, ale víceméně sme to poslouchali od baru. To hlavní teprve mělo přijít, takže se prvně napojit.
Pár piv padlo, než se ozval zvuk Asgardů a my se s kelímkama vydali k pódiu. Klasickej UG blackmetal brněnskýho rázu, nic novýho, ale neurazili. Oni vůbec ňák moc netvoří, ale na živo se občas ukážou a za to jim dík. Byli hlavně zážitkem pro Šenkyho s Pepou, protože Ti sou spíš na melodie typu Nightwish, takže je tohle infernu vskutku překvapilo. Až sem měl strach, že jim do oka padne půllitr! No to ale ještě nebylo nic.
Pravá párty přišla s Root. To sou naši velcí oblíbenci, miluju Big Bossovu popraskanou lebeňu a jeho hlášky. V publiku sme si všimli i jeho vrstevnice, statné šedesátnice - snad jeho sestra či dávná milá? Nebo, proboha, současná? To sme v tu chvílu hodili za hlavu, protože přišla hudba. Osvědčeny fláky ze všech alb, už bysme je mohli zpívat s ním, nemít sklerózu. Naprosto mě dostal hláškou po jedné písničce - děkuji, ste laskaví.. ??? CO TO KURVA JE? Von je snad hodnej? Od individua ve starym županu a černejch elasťákách s vylisovanym pytlem bych tyhle slova nečekal. No ale neva, zas překvapil. Tak jako např. na jednom Brutalu, kdy všechny pozdravil slovy klasika - Zdar, vy děvky!
To ale odbočuju. Takže zahráli bezvadně, my se docela prdli a po produkci ještě v sále pokračovali v diskuzích. No a protože se nám nechtělo spat, tak sme se zajeli mrknout do Livinu, ale to už bylo ve znamení úpadku, únava nám lezla na hrb a tak sme to po chvíli zabalili.
Zkrátka, naprosto pohodová akce. Jen houšť, říkám já.
Sorgh
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama